Strona Olsztynka

Zakończenie 4-letniej kadencji Sołtysów oraz Przewodniczących Rad Osiedlowych
Dodano: 19-03-2015 | Promocja Gminy | wyświetleń: 9342
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 19-03-2015
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 28

W dniu dzisiejszym tj. 19 marca 2015 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olsztynku odbyła się VI Sesja Rady Miejskiej, na której podziękowano sołtysom i przewodniczącym rad osiedlowych za kadencje w latach 2011 – 2015.

Burmistrz Olsztynka Artur Wrochna oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Wojda uroczyście wręczyli wszystkim Sołtysom oraz Przewodniczącym Rad podziękowania za pracę w minionej kadencji. Burmistrz podkreślił ważną rolę sołtysów, jako liderów społeczności lokalnej, inicjujących działania mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców, integrujących swoje sołectwa, inspirujących i mobilizujących mieszkańców do działania. Wprowadzenie funduszu sołeckiego mającego charakter budżetu obywatelskiego miało w ostatnich latach wpływ na znaczące zwiększenie aktywności i poczucie odpowiedzialności. W szczególnych słowach podkreślono duże zaufanie społeczne, jakim obdarzeni są sołtysi, którzy bardzo często działają bezinteresownie kierując się empatią i potrzebą pomocy drugiemu człowiekowi.

Na zakończenie burmistrz poinformował, iż w najbliższych dniach we wszystkich sołectwach odbędą się zebrania wiejskie mające charakter sprawozdawczo - wyborczy. Wszystkim sołtysom, którzy będą kandydowali złożył życzenia poparcia społecznego i ponownego wyboru.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 23-07-2018  Justyna Balicka
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-08-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 23