Strona Olsztynka

Obchody jubileuszu 70-lecia Olimpii Olsztynek
Dodano: 19-06-2017 | Promocja Gminy | wyświetleń: 4297
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 19-06-2017
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 28

17 czerwca 2017 roku MKS Olimpia Olsztynek obchodziła jubileusz 70-lecia klubu. Od godziny 10.00 ponad 100 młodych piłkarzy z rodzinami uczestniczyło w pikniku piłkarskim. W ramach imprezy były zabawy na dmuchańcach, wręczenie pamiątkowych medali wszystkim najmłodszym zawodnikom, grill i mecz grupy Trampkarz, prowadzonej przez trenera Rafała Argalskiego, która zakończyła tegoroczne rozgrywki na 2 miejscu. Po kilku godzinach zabaw z piłką roześmiani i szczęśliwi piłkarze wrócili do domów.

O godzinie 18.00 na boisko wybiegli oldboje Olimpii i Przyjaciele klubu. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem 11-2 dla Olimpii. Po meczu odbyła się uroczysta Gala 70-lecia z udziałem licznych gości: Burmistrza Olsztynka Artura Wrochny, Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Wojdy, przedstawicieli Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, dyrektorów jednostek samorządowych, szkół, przedszkoli, przedstawicieli sponsorów, byłych zawodników klubu oraz pierwszej drużyny Olimpii. W trakcie gali odznaczenia, statuetki i medale otrzymali wszyscy przyjaciele klubu i osoby obecnie czynnie działające na rzecz klubu. Na ręce prezesa Kazimierza Borkowskiego wpłynęły liczne gratulacje, życzenia i prezenty dla Olimpii. Atmosfera była bardzo miła po tak pełnym wrażeń dniu wszyscy biesiadowali i bawili się do późnych godzin. Bardzo dziękujemy sponsorom za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy: Restauracja Ratuszowa, Hurtownia Owoców i Warzyw Witamina, Tymbark, Octim, Firma Lear, Sklep Spożywczo- Przemysłowy TOP-MARKET Stanisław Słodownik, Jerzy Krauze.

Poranny piknik był też finansowany w ramach zadania „Zdrowo na sportowo” ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zarząd Klubu i zawodnicy bardzo dziękują jeszcze raz za pomoc, wsparcie i ciepłe słowa pod adresem piłkarzy i działaczy.

MKS Olimpia Olsztynek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 17-08-2018  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-08-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 23