Strona Olsztynka

XV GMINNA INTEGRACYJNA OLIMPIADA SPORTOWA
Dodano: 03-11-2017 | Justyna Balicka | wyświetleń: 160
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 03-11-2017
Justyna Balicka
Ilość fotografii: 61

W dniu 19 października 2017 roku odbyła się druga część XV Gminnej Integracyjnej Olimpiady Sportowej. W imprezie udział wzięły dzieci i młodzież z klas IV- VII szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych, szkół ponadpodstawowych z terenu gminy Olsztynek oraz osoby ze Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Olsztynku. Na zawody przybyli przedstawiciele Urzędu Miasta w Olsztynku, dyrektorzy szkół, rodzice i kibice lekkiej atletyki. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w biegach na 60  i 400 metrów, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, a klasy siódme w rzucie piłka lekarską. Oddziały gimnazjalne i szkoły ponadpodstawowe wystąpiły w  następujących konkurencjach: dziewczęta; biegi 100m, 400m, skok w dal, rzut piłką lekarską, chłopcy; biegi na 100m, 800m, skok w dal, rzut piłką lekarską. W zawodach wystartowało około 90 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku odnosząc w zawodach szereg sukcesów. Zawodnicy za trzy czołowe miejsca w każdej konkurencji nagrodzeni zostali medalami.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach:

Dziewczęta - Kl IV   

                                                                   

BIEG NA 60M

I miejsce – Słodownik Julia kl. IV a (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)            - 10.66s.

II miejsce – Kowalewska Weronika kl. IV b (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich) – 10.88s.

III miejsce – Kaszeta Klaudia kl. IV c ((SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)       - 10,93s.

 

SKOK W DAL

I miejsce – Kowalewska Weronika kl. IV b  (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)      - 308 cm

II miejsce – Słodownik Julia kl. IV a (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                   - 288 cm

III miejsce – Lipska Wiktoria kl. IV c (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                 – 263 cm

 

PIŁECZKA PALANTOWA

I miejsce –Makrucka Hanna kl. IV (SP Waplewo)                                                  - 25,50 m.

II miejsce – Krzykowska Aleksandra kl. IV (SP Waplewo)                                               – 21,10 m.

III miejsce – Przybułowska Oliwia kl. IV (SP Elgnówko)                                      – 17,40 m.

 

BIEG NA 400M

I miejsce – Miller Dominika kl. IV c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                   -1.32 min.

II miejsce – Liderlin Sandra kl. IV (SP Waplewo)                                                  – 1.34 min.

III miejsce – Krauze Kornelia kl. IV (SP Elgnówko)                                              - 1.40 min.

 

Chłopcy - Kl IV       

                                                                      

BIEG NA 60M

I miejsce – Lewandowski Adrian kl. IV (SP Waplewo)                                         - 9.96s.

II miejsce – Auguściński Antoni kl. IV a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)           – 9.99s.

III miejsce – Wojda Tomasz kl. IV a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                 - 10,40s.                     

SKOK W DAL

I miejsce – Lewandowski Adrian kl. IV (SP Waplewo)                                         - 371 cm

II miejsce – Rafael Oliwier kl. IV d (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                    - 327 cm

III miejsce – Makutynowicz Igor kl. IV b (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)         – 316 cm

 

PIŁECZKA PALANTOWA

I miejsce – Krawczyk Paweł kl. IV d (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                  - 35,60 m.

II miejsce – Sawicki W. kl. IV b (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                          – 34,70 m.

III miejsce – Auguściński Antoni kl. IV a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)         – 33,00 m.

 

BIEG NA 400M

I miejsce – Marcjanik Kacper kl. IV b (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                 -1.28 min.

II miejsce – Derus Kacper kl. IV d (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                      – 1.29 min.

III miejsce – Budziński Konrad kl. IV d (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)            - 1.30 min.

 

Dziewczęta - Kl VII 

                                                          

BIEG NA 60M

I miejsce – Rolka Marlena kl. VII c (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                     - 9.61s.

II miejsce – Kamińska Julia kl. VII (SP Waplewo)                                                 – 10.14s.

III miejsce – Majchrzak Amelia kl. VII a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)          - 10,22s.                     

SKOK W DAL

I miejsce – Nowek Natalia kl. VII c  (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)                   - 352 cm

II miejsce – Kulwicz Małgorzata kl. VII (SP Waplewo)                                         - 352 cm

III miejsce – Szczepkowska Kornelia kl. VII c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)             – 337 cm

 

PIŁKA LEKARSKA

I miejsce –Świtkowska Zuzanna - kl. VII c (SP Nr 2 im Witolda Pileckiego)         - 610cm.

II miejsce – Podsiadłowska Helena kl. VII c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)     – 600cm.

III miejsce – Gliwka Aleksandra kl. VII (SP Waplewo)                                          – 410cm.

 

BIEG NA 400M

I miejsce – Kulwicz Małgorzata kl. VII (SP Waplewo)                               -1.22,26 min.

II miejsce – Piesiak  Julia kl. VII (SP Waplewo)                                         – 1.28,36 min.

III miejsce – Kozłowska Julita kl. VII (SP Waplewo)                                 - 1.29,09 min.

 

Chłopcy - klasy VII

                                                                      

BIEG NA 60M

I miejsce – Krauze Oliwier kl. VII c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                  - 8.96s.

II miejsce – Czerwiński Paweł kl. VII (SP Waplewo)                                              – 8.99s.

III miejsce – Kaszuba Maciej kl. VII a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)              - 9.26s.

 

SKOK W DAL

I miejsce – Kowalski Brian kl. VII b (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                  - 404 cm

II miejsce – Kowalski Cezary kl. VII (SP Nr 2 im. Witolda Pileckiego)                 - 399 cm

III miejsce – Gniadek Damian kl. VII (SP Waplewo)                                            – 387cm

 

PIŁKA LEKARSKA

I miejsce – Kalbarczyk Damian (SP Nr 2 im. Witolda Pileckiego)                           - 1160cm

II miejsce - Czerwiński Paweł kl. VII (SP Waplewo)                                             – 895cm

III miejsce – Piasecki Olaf kl. VII c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                  – 855cm

 

BIEG NA 400M

I miejsce – Okoniewski Kacper kl. VII c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich) - 1.09,26 min.

II miejsce –Szymański Marcel  kl. VII c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich) - 1.09,58 min.

III miejsce – Podhajny Igor kl. VII c (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich))    – 1.12,49 min.

 

 

Dziewczęta - Gimnazjum

BIEG NA 100M

I miejsce – Drozd Aleksandra kl. III f (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)               - 16.48s.

II miejsce – Lesnau Wiktoria kl. III a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                – 16.56s.

III miejsce – Kolec Sandra kl. III d (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                   - 16,58s.                     

SKOK W DAL

I miejsce – Lesnau Wiktoria kl. III a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                  - 377 cm

II miejsce – Tracz Oliwia kl. II a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                        - 370 cm

III miejsce – Wieczorek Urszula kl. II a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)            – 346 cm

 

PIŁKA LEKARSKA

I miejsce – Kot Karolina - kl. III d (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                    - 760 cm.

II miejsce – Piasecka Paulina kl. III a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                – 740 cm.

II miejsce – Widźgowska Magdalena kl. III d (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)  - 740 cm

III miejsce – Płotnikowa Eliza kl. II a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich                 ) – 680cm.

 

BIEG NA 400M

I miejsce – Wojda Aleksandra kl. II f (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)     -1.14,46 min.

II miejsce – Drozd Aleksandra kl. III f (SP Nr 1  im. Noblistów Polskich) – 1.20,23 min.

III miejsce – Kolec Sandra kl. III d (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)       - 1.25,89 min.

 

Chłopcy - Gimnazjum

 

BIEG NA 100M

I miejsce – Szumacher Kacper kl. III d (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)              - 13.24s.

II miejsce – Czekała Piotr kl. III d (SP NR 1 im. Noblistów Polskich)                   – 13.38s.

III miejsce – Frąckiewicz Kamil kl. III a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)           - 13,60s.

 

SKOK W DAL

I miejsce – Nowacki Maksymilian - kl. III a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)      - 489 cm

II miejsce – Sochocki Damian kl. III f (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)               - 452 cm

III miejsce – Kędzierski Mateusz kl. III f (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)          – 452 cm

 

PIŁKA LEKARSKA

I miejsce –Nowacki Maksymilian - kl. III a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)       - 1160cm.

II miejsce – Misiewicz Jakub kl. III d (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)                – 1145cm.

III miejsce – Bednarski Klaudiusz kl. II a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)         – 1080cm.

 

BIEG NA 800M

I miejsce – Szumacher Kacper kl. III d (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich)  -2.32,46 min.

II miejsce – Frąckiewicz Kamil kl. III a (SP Nr 1  im. Noblistów Polskich) – 2.34,57 min.

III miejsce – Doroziński Kacper kl. II a (SP Nr 1 im. Noblistów Polskich) - 2.37,45 min.

 

Piotr Podhajny

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 17-11-2017  Justyna Balicka
1
2
3
4
5
6