Strona Olsztynka

Bal na Dzień Seniora
Dodano: 31-10-2017 | Promocja Gminy | wyświetleń: 1560
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 02-11-2017
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 39

W dniu 26 października 2017 r w Olsztynku obchodziliśmy Dzień Seniora. Z tej okazji odbył się bal w sali koncertowej Szkoły Podstawowej nr 1 im Noblistów Polskich, w którym uczestniczyli seniorzy  skupieni w Domu Dziennego Pobytu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Olsztynku, Klubie Seniora w Olsztynku, Uniwersytecie III Wieku w Olsztynku, Związku Nauczycielstwa Polskiego Sekcja Emerytów w Olsztynku oraz Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków Koło w Olsztynku, razem 115 seniorów i zaproszonych gości. W tak ważnym dniu dla seniorów uczestniczyli licznie przybyli goście: Artur Wrochna – Burmistrz Olsztynka, Andrzej Wojda – Przewodniczący Rady Miejskiej, Mirosław Szostek– Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Olsztyńskiego, Alicja Woźnicka - Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych, Marcin Chrząszcz – Pastor Zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów w Olsztynku, Barbara Sternicka – Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Olsztynku, podkom. Janusz Wirchanowicz - Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku, Paweł Urbanowicz- przedstawiciel sponsora, Tomasz Borkowski – Ratownik medyczny

Organizatorem balu był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynku oraz Stowarzyszenie Wspierania Działań na Rzecz Osób Potrzebujących Pomocy DROGA, w ramach projektu Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym, warsztaty integracyjne - pobudzanie aktywności osób starszych - Bal Seniora z występem Swojskiej Nutki - finansowanego ze środków Gminy Olsztynek. W organizacji imprezy pomogli również sponsorzy: Tomuś Zakład Masarski, Witamina- Hurtownia Owoców i Warzyw, Globi – sklep Państwa Śliżewskich. Wszystkim sponsorom i pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie w organizację i przebieg imprezy.

W życzeniach skierowanych do seniorów padły piękne słowa Liv Ullman : „Młodość nie jest etapem życia. Lecz stanem ducha“ , dlatego wszyscy bądźmy jak najdłużej młodzi.

Emilia Nowicka - Kierownik Domu Dziennego Pobytu

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 17-09-2018  Justyna Balicka
1
2
3
4
5
6