Przejdź do treści strony

Animator Moje Boisko - Orlik 2012

Od 1 marca do 30 listopada 2023 r. animatorami będą:

Budowa "Moje Boisko - Orlik 2012"

Pierwszy kompleks sportowy wybudowany w roku 2009 pomiędzy Gimnazjum im. Noblistów Polskich a Przedszkolem Miejskim w Olsztynku. Obiekt składa się z trzech elementów: boiska pokrytego sztuczną trawą do gry w piłkę nożną, boiska wielofunkcyjnego do siatkówki i koszykówki o nawierzchni z poliuretanu oraz budynku socjalno-szatniowego. Całość jest ogrodzona i oświetlona. Zespół boisk służy zarówno uczniom szkół i przedszkola, jak i – popołudniami oraz w dni wolne od pracy – wszystkim mieszkańcom, a przede wszystkim dzieciom i młodzieży.

 Adaptację dokumentacji rządowej dokonało Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe „Moduł” s.c. architekci Maria Jankowska-Olbratowska i Zenon Nowacki z Bydgoszczy. A inwestycję zrealizowało Konsorcjum Firm: Przedsiębiorstwo Budowlane „Max-Bud” Sp. z o.o., z Nidzicy i Eversport Sp. z o.o. z Warszawy. Nad prawidłowością realizacji tego przedsięwzięcia czuwało Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane „INSPEC” Sp. z o.o. w Olsztynie.

 Budowa była dofinansowana z Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i  Ministerstwa Sportu i Turystyki. Koszt inwestycji wyniósł około 1,26 mln złotych z czego środki własne naszej Gminy stanowiły 47% inwestycji. Obiekt wzbogacił funkcje sportowo-rekreacyjne naszej Gminy.

Godziny otwarcia

Informacje na naszorlik.pl