Przejdź do treści strony

Kalendarz Wydarzeń

Złote Gody. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość
w ręce i przenieść ją przez całe życie”.

A. Bekante

 

 

Dnia 29 lipca br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Olsztynku odbyła się uroczysta dekoracja medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego dla jednej z par mieszkającej na terenie gminy Olsztynek. W tej wyjątkowej uroczystości wspólnie z Jubilatami uczestniczyła rodzina i przyjaciele. Szanowni Jubilaci swoje 50-lecie pożycia małżeńskiego właśnie świętowali dnia 29 lipca 2022 r.

 

Złote Gody uroczyście obchodzili:

Państwo Maria i Andrzej Antosiewicz.

 

Burmistrz Olsztynka Robert Waraksa odczytał list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Artura Chojeckiego, który został skierowany do naszych Jubilatów. Złożył parze serdeczne gratulacje i życzył kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności. W trakcie uroczystości para odnowiła przyrzeczenie złożone 50 lat temu. Podziękowała sobie za wspólnie spędzone lata, za okazaną miłość, przywiązanie i opiekę.

Dekoracji przyznanymi medalami z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego, wręczenia dyplomu, listu gratulacyjnego i kwiatów dokonali: Burmistrz Olsztynka Robert Waraksa oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Olsztynku Emilia Dumka. Jubilatom odśpiewano uroczyste 100 lat. Państwu Marii i Andrzejowi Antosiewicz życzymy dalszych wspólnie spędzonych lat w miłości, przyjaźni, wytrwałości i szacunku oraz kolejnych wspaniałych Jubileuszy!

 

 

                                                                                              Emilia Dumka

                                                                                              Kierownik USC w Olsztynku


Wypełnij formularz, jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach drogą emailową
Kliknij przycisk, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o zbliżających się wydarzeniach poprzez powiadomienia PUSH