Przejdź do treści strony

Kalendarz Wydarzeń

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim w Olsztynku

„Życzę Tobie, Babciu moja miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była.

Życzę Ci Dziadziusiu życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!”

Takie słowa można było usłyszeć podczas spotkań z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w dniach od 17 do 18 stycznia w naszym przedszkolu. 

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszkach naszych dzieci. Z tej okazji zaprosiliśmy ich, by razem z nami świętowali ten wyjątkowy dzień. Przedszkolacy powitali swoich Gości w odświętnych strojach i z uśmiechem na twarzy.

Na uroczystości zorganizowane w grupach licznie przybyli dziadkowie. Dzieci przy pomocy nauczycielek przygotowały specjalnie dla nich programy artystyczne: pięknie recytowały wiersze , składały życzenia, śpiewały piosenki i tańczyły. Ukochanym Babciom i Dziadkom dziękowano za cierpliwość, ogrom bezinteresownej miłości i czas poświęcany wnukom. Następnie dzieci obdarowały Dziadków wyjątkowymi upominkami, które wcześniej przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Po występach niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Łzy wzruszenia i uśmiechnięte twarze Dziadków pokazały nam, jak ważny jest dla nich czas spędzony wspólnie z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków, tak jak w tym dniu.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Przedszkola Miejskiego w Olsztynku


Wypełnij formularz, jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach drogą emailową
Kliknij przycisk, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o zbliżających się wydarzeniach poprzez powiadomienia PUSH