Przejdź do treści strony

Najnowsze Informacje

Gminne obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości

11 listopada odbyły się uroczystości upamiętniające 100-ną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzień jest szczególną datą w naszej historii, stanowi symbol zwycięstwa gdzie po 123 latach niewoli pod zaborami Polska stała się suwerennym państwem. Obchody Dnia Niepodległości rozpoczęła...

Czytaj więcej

Przekazanie sprzętu dla OSP

15 listopada 2018 roku w Urzędzie Miejskim nastąpiło uroczyste przekazanie sprzętu dla OSP z Gminy Olsztynek. Jest to rezultat podpisanej umowy z dnia 06.09.2018 r. o dofinansowanie na realizację zadania pn. „Zakup sprzętu ratowniczego dla jednostek OSP Olsztynek”. Nasze jednostki otrzymały dotację...

Czytaj więcej

Ogłoszenie!Gospodarka Komunalna w Olsztynku

W dniu 14.11.2018 r. w godz. 7:00-12:00 zostanie wstrzymana dostawa wody do miejscowości: Łutynowo, Łutynówko, Nadrowo.

Czytaj więcej

Krajowe ćwiczenia RENEGADE-SAREX 18/II

W dniach 14-15 listopada 2018 r. (termin zapasowy 16 listopada br.) Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenia RENEGADE - SAREX 18/II.

Czytaj więcej

„Lubimy czytać i chętnie czytamy innym”

Z okazji świętowania 100-lecia ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI dnia 30.10.2018r w naszej szkole podstawowej nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego została zorganizowana akcja promująca czytelnictwo „Lubimy czytać i chętnie czytamy innym” dla uczniów klas I-VIII.

Celem przedsięwzięcia było rozbudzenie uczuć...

Czytaj więcej

Gminne obchody Święta Niepodległości

Apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku

12 października br. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej

Informacja dotycząca inwestycji

Informacja dotycząca inwestycji realizowanej na ulicach Grunwaldzkiej, Inwalidów, Mazurskiej, Jagiełły, Staromiejskiej i Strażackiej w Olsztynku.

Czytaj więcej

Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku z Certyfikatem "Piłka Nożna w Szkole"

W dniu 29 października w siedzibie WMZPN odbyło się wręczenie certyfikatów szkołom uczestniczącym w programie „Piłka Nożna w Szkole” pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty.

 

Czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu (objazd)

W dniu 27.10.2018 w dalszym ciągu będą prowadzone prace remontowe mające na celu poprawę stanu technicznego drogi gruntowej na odcinku Leśna - Droga Powiatowa 1425N... 

Czytaj więcej